Chór,  HOME

„Wiosenne Czarowanie” – Festiwal Piosenki Harcerskiej w Legionowie

„Wiosenne Czarowanie” – Festiwal Piosenki Harcerskiej w Legionowie to wydarzenie, na które zawsze czekamy z niecierpliwością. W tym roku w festiwalu uczestniczyła grupa młodsza Con Passione. Wrócili może trochę zmęczeni ( bo dużo się działo) ale szczęśliwi, roztańczeni, rozśpiewani i z nagrodą, chór zdobył III miejsce i gitarę 🙂 Zaraz po napisaniu egzaminu gimnazjalnego pobiegli się pakować,  mowa o uczniach kl. III gimnazjum: Magda i Monika Gawron, Dominika Pawłowska, Oliwia Urban, Martyna Kuczyńska i Michał Bednarz również zaprezentowali się na Festiwalu. Pomimo braku czasu na przygotowania repertuaru konkursowego ( egzamin !!!) uplasowali się zaraz za naszymi maluchami, gratulujemy Wyróżnienia. Na festiwalu wystąpiła również Nikola Łaguń, uczennica kl. VI a,  reprezentowała naszą szkołę w kategorii harcerskiej.